Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.+38 044 223 54 54

Повідомляємо вас про введення індексу до розрахунку вартості відправлення

Шановні клієнти, в зв'язку із нестабільною ситуацією в торговельно-економічній сфері, змушені повідомити вам про введення індексу до розрахунку вартості відправлення. Даний індекс розраховуватиметься відповідно до зміни курсу валют та змінюватиметься щотижнево (кожну середу о 10:00-12:00). На період з 01.06.2022 валютний індекс становить – 3,38. Дякуємо за розуміння!

Антикризова програма Кабінету Міністрів України

У зв'язку з набранням чинності антикризових заходів Кабінету Міністрів України змінився порядок оподаткування міжнародних експрес-відправлень. Товари та предмети, вартість яких становить до 150 євро, переміщувані фізичними та юридичними особами на митну територію України, не підлягають оподаткуванню. Закон України від 27 березня 2014 року № 1166-VII "Про запобігання фінансовій катастрофі та створення передумов для економічного зростання в Україні" читайте детальніше...

Детальніше

Професійно. Оперативно. Доступно.

Inter Express - найоперативніша кур’єрська служба доставки, яка здійснює відправлення вантажів по всій території України і в понад 250 країн світу.

Клієнтами Inter Express є фізичні та юридичні особи.

Доставка експрес-відправлень документів і малогабаритних вантажів – саме ці послуги ми надаємо якнайкраще.

Наші тарифи на переміщення міжнародних експрес-замовлень є найнижчими на ринку України.

Inter express - міжнародна кур'єрська служба доставки


Купуйте в інтернет-магазинах за кордоном

Inter Express пропонує шанувальникам он-лайн покупок скористатися послугою shop&ship , що дасть змогу швидко і за мінімальну ціну отримати своє замовлення з інтернет-магазинів США, Великобританії, Китаю, ОАЕ, Туреччини, Гонконгу, Італії, ПАРу, Німеччини та Індії. Відкривши власну поштову скриньку в зазначених країнах, отримуйте свої замовлення лишень протягом 3-7 днів. Зберігайте час і спокій разом з нами. Відтепер експрес-доставка інтернет-замовлень з усього світу доступна у вашому смартфоні. Завантажте програмне забезпечення для iOS, AndroidBlackberry і Windows.

Стежте за своїм відправленням в реальному часі

Відстежити своє відправлення можна на нашому сайті у програмі «Tracking», яка в режимі он-лайн дозволяє здійснювати моніторинг доставки вантажу, або встановивши необхідне програмне забезпечення на свій iPhone чи iPad. 

Швидкість завдяки власній митній зоні

Inter Express має власну центральну сортувальну станцію з митною зоною в місці прийому – ваші відправлення одразу перевіряються, що скорочує термін їхньої доставки у місце призначення.

 

Inter Express – міжнародна кур’єрська доставка, що гарантує якість, надійність доставки, точність відправлень за будь-яких обставин.

Щиро раді, що ви обрали саме нашу службу доставки.

INTER EXPRESS - доставка без обмежень

Наші контакти

Україна, 02000, Київ,
вул. Євгена Харченка, 64.
Пн. - Пт. з 9.00 до 18.00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 (044) 223-54-54
+38 (044) 223-50-60
 +38 (067) 223-42-54