Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.+38 044 223 54 54

Основні:

aramex

Міжнародна доставка. Компанія «Aramex» - провідний міжнародний постачальник комплексних логістичних та транспортних послуг. Надає глобальні послуги з доставки від дверей до дверей термінових документів і пакетів, орієнтуючись на клієнтів у всіх галузях. Ми пропонуємо ряд послуг міжнародного експрес-обслуговування для задоволення потреб клієнтів з точки зору вартості та швидкості, послуги онлайн-відстеження поточного статусу відправлення в режимі реального часу, автоматичного повідомлення про доставку, підтвердження доставки, різні імпортні, експортні та митні процедури. Сучасні технології та здатність оптимізувати операційну ефективність роботи стали важливими факторами для наших клієнтів в умовах постійно зростаючого попиту на вчасну індивідуальну доставку. Ми оптимізували час транзиту та маршрутизацію між країнами, посилили наші позиції на ринку наземних послуг у різних регіонах.
 

 

domestic

Локальна доставка.  Внутрішній експрес-сервіс включає доставку термінових пакетів «від дверей до дверей» по всій території України з додатковими опціями: доставка день-в-день або на наступний робочий день, послуги зі збору та повернення відправлень тощо. А також додаткові типи сервісу такі як:
 
 
  • "Суботня" – здійснюється за тарифом "Експрес". Тариф + 30 грн.
  • "з Повідомленням" – транспортна накладна Inter еxpress повертається відправникові з підписом одержувача про вручені відправлення. Тариф + 25 грн.
  • "Особисто в руки" – відправлення буде вручено тільки особі, що зазначена в транспортній накладній Inter еxpress. Тариф + 20 грн.
  • "До запитання"" - відправлення доставляється при безпосередньому запиті одержувача. Тариф + 20 грн.
  • "Експрес Плюс"" - відправлення доставляється в погоджений із клієнтом строк і здійснюється за тарифом "Експрес" + 30 грн..
  • "Інформація про вручення" (здійснюється на запит клієнта) - Факт вручення підтверджується в електронному й факсовому вигляді. Тариф + 15грн
 

 

shop_and_ship

Shop and Ship  - це унікальний сервіс Компанії «Aramex» для онлайн-покупок за кордоном. Сервіс дозволяє тисячам користувачів у всьому світі користуватися перевагами власних фізичних адрес у 23 найбільших торгових країнах світу, фактично не проживаючи там. Використання сервісу дозволяє виконати переадресацію відправлень в Україну з Австралії, Великобританії, Гонконгу, Грузії, Єгипту, Індії, Іспанії, Італії, Канади, Китаю, Лівану, Малайзії, Німеччини, ОАЕ, Сінгапуру, США, Таїланду, Туреччини, Франції, Південної Африки, Південної Кореї та Японії. Замовлення приходить на персональний поштову скриньку в країні покупки, а потім «Aramex» пересилає ці відправлення своїм клієнтам за дуже вигідними ставками - економія часу, зусиль та коштів.

INTER EXPRESS - доставка без обмежень

Наші контакти

Україна, 02088, Київ,
вул. Харченко, 64(Бортничі).
Пн. - Пт. з 9.00 до 18.00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 (044) 223-54-54
+38 (044) 223-50-60
 +38 (067) 223-42-54